Home

Κρυφοκοιτάζω δεν το προσέξαμε Παραλαγή σκορ αεκ παο Ανοιγοκλείω τα βλέφαρα λεπτός κραυγή

Άνοιξε το σκορ με τον Πινέδα η ΑΕΚ (vid) | in.gr

Sportdog.gr | Βάζει... φωτιές στην OPAP Arena ο Πινέδα - Ανοίγει το σκορ η  ΑΕΚ - "Κοιμήθηκε" η άμυνα του ΠΑΟ (vid)
Sportdog.gr | Βάζει... φωτιές στην OPAP Arena ο Πινέδα - Ανοίγει το σκορ η ΑΕΚ - "Κοιμήθηκε" η άμυνα του ΠΑΟ (vid)

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Ανοιξε το σκορ ο Αραούχο! (vid)

Ο πίνακας του σκορ στο Ολυμπιακός - ΑΕΚ 6-0 - to10.gr

5άρες, 6άρες και... 8-2! Οι μεγαλύτερες διαφορές σε σκορ στα ντέρμπι του  ΠΟΚ - nbozionelos.gr
5άρες, 6άρες και... 8-2! Οι μεγαλύτερες διαφορές σε σκορ στα ντέρμπι του ΠΟΚ - nbozionelos.gr

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ - Ο Μπίσεσβαρ άνοιξε το σκορ για τον ΠΑΟΚ | in.gr

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 3-0: Tα γκολ και οι καλύτερες φάσεις του ντέρμπι της  Superleague
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 3-0: Tα γκολ και οι καλύτερες φάσεις του ντέρμπι της Superleague

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ Λάρνακας: Ο Μλαντένοβιτς άνοιξε το σκορ για το τριφύλλι

Ολυμπιακός: 7+1 πάρτι με καλεσμένη την ΑΕΚ (vids) - Fosonline

ΠΑΟΚ- ΑΕΚ: Όλα Χ στην Τούμπα - Τσολακ και Αμραμπατ οι σκόρερ | ThessNews

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ 2-1: Έκανε το 4×4 και πήγε στο +4 | Madata.GR

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: 3-1 (hls) | Novasports

Τα γκολ και τα highlights από το ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 4-0 (vid) | Gazzetta

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός: Η παράδοση, το δημοφιλέστερο αποτέλεσμα και η πρωτιά  στους σκόρερ
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός: Η παράδοση, το δημοφιλέστερο αποτέλεσμα και η πρωτιά στους σκόρερ

Σαν σήμερα: Η "τεσσάρα" στην ΑΕΚ από το ημίχρονο! - Trifilara.gr

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Το γκολ του Πινέδα - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League  - A.E.K. - Παναθηναϊκός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Το γκολ του Πινέδα - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League - A.E.K. - Παναθηναϊκός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Ολυμπιακός: Σπάει το ρεκόρ με την ΑΕΚ στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» - Fosonline

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ: 2-0 το σκορ στο ημίχρονο – Με 10 παίκτες έμειναν οι  Θεσσαλονικείς - Newsbeast
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ: 2-0 το σκορ στο ημίχρονο – Με 10 παίκτες έμειναν οι Θεσσαλονικείς - Newsbeast

Sportdog.gr | Μυθικό σκορ η ΑΕΚ χωρίς Πασχαλάκη - Με διαφορά η καλύτερα  ομάδα στην Ελλάδα - Ας έρθει τώρα ο ΠΑΟ!
Sportdog.gr | Μυθικό σκορ η ΑΕΚ χωρίς Πασχαλάκη - Με διαφορά η καλύτερα ομάδα στην Ελλάδα - Ας έρθει τώρα ο ΠΑΟ!